Hun: Sağlıkta Iğdırlıyı cezalandırıyorlar sağlık seçim vaadi olamaz 📌 Randevuların aylar sonraya verilmesi 📌 Sebepsiz randevu iptali 📌 Rande...           • Defterdar Abdulkadir Büyükfırat’ın Veda Mesajı Sayın yazılı ve görsel basınımızın değerli mensupları, hepinizi saygıyla selamlıyorum. Yedi ...           • 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Aralık'ta Kutlandı 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Iğdır’ın Aralık (Başa...           • '19 Mayıs Atatürk ve Gençlik' Konulu Panel Düzenledi Iğdır Üniversitesinde Milli Mücadelenin 105. yılı etkinlikleri kapsamında “Milli M...           • IĞDIR'DA 19 MAYIS COŞKUSU Iğdır'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 105. yılı Atatü...           • 65 Yaş Üstü Hasta Tutsakların Sağlık Sorunlarını Sıraladılar Hasta Mahpuslara Özgürlük İnisiyatifi, eylemlerinin 506'ncı haftasında 65 yaş ü...           • İrem Yavuz'dan Sınav Kaygısına Karşı Etkili Stratejiler İrem YAVUZ'dan Sınav Kaygısına Karşı Etkili Stratejiler: Kaygıyla Başa Çıkmak İçin &...           • KOBANÊ DAVASI KARARLARI PROTESTO EDİLDİ Kobanê Davası'nda siyasetçilere verilen cezalar birçok kentte yapılan aç...           • Yetkililere Soruyoruz İnşaatların Şantiye Tabelası Neden Yok? Iğdır’da son dört yıldır özellikle devlet kurumlarına yapılan inşaatlarda her nede...           • 15 Barodan Kobanê Davası Açıklaması 15 baro, Kobanê Davası’nda verine hapis cezalarına ilişkin yaptıkları ortak açı...           
Site İçi Arama
Haber Arşiv
     
Reklam Alanı

Facebook

Son Videolar

'Iğdır cezalandırılıyor mu?''
36 İzlenme, 0 Yorum

Kobane kararı Protesto edildi
52 İzlenme, 0 Yorum

Kadın-Erkek eşitliği soruldu
63 İzlenme, 0 Yorum

Kürt Dil Bayramı Kutlu Olsun!
65 İzlenme, 0 Yorum

Belediye böyle borç görmedi!
89 İzlenme, 0 Yorum

Asayiş ve güvenlik toplantısı
85 İzlenme, 0 Yorum

Eğitimcilerin şiddet isyanı
162 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır'da 1 Mayıs coşkusu
158 İzlenme, 0 Yorum

Efe Tabak 1 Mayıs konuşması
156 İzlenme, 0 Yorum

Huzurun sesi Karasu Bulakbaşı
249 İzlenme, 0 Yorum

AMEDSPOR ŞAMPİYON!
260 İzlenme, 0 Yorum

Hun: Tarla ve bahçeler susuz
179 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır'da 23 Nisan Halayı
198 İzlenme, 0 Yorum

Mezarlıklar ağaçlandırılıyor
207 İzlenme, 0 Yorum

Şeker pancarı ekimi başladı
238 İzlenme, 0 Yorum
İstatistikler
Toplam: 2793951
Aktif: 12
Bugün: 325
Dün: 1225

Iğdır Üniversitesinin Kalite Yönetim Sistemi Bir Kez Daha Tescillendi

Kurulduğu günden bu yana kendisini sürekli yenileyerek içinde bulunduğu çağa büyük bir başarı ile ayak uyduran Iğdır Üniversitesi, yeniden TS EN ISO 9001 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazandı.

Iğdır üniversitesinin 2022 yılında almaya hak kazandığı TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi yeniden tescillendi.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan ve Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, şu ifadeleri kullandı:

“TS EN ISO 9001:2015 belgesi sadece Iğdır üniversitesinin kalite standartlarına uygunluğunu göstermekle kalmayacak, aynı zamanda bize uluslararası düzeyde itibar kazandıracaktır. Iğdır üniversitesinin uluslararası standartlara uygun kalite politikaları ve prosedürleri benimsemesinin yanı sıra, daha iyi hizmet sunma ve iş mükemmelliği hedefimize ulaşmamıza da yardımcı olacaktır. Belgelendirme, sadece bir başlangıçtır. Asıl bundan sonra kalite yönetim sistemimizin sürdürülebilirliği için gerekli adımları hep birlikte atmamız gerekmektedir. Önümüzdeki dönemde, kaliteye olan taahhüdümüzü daha da güçlendirecek, sürekli iyileştirmeye odaklanacağız. Bu sayede eğitim ve araştırma faaliyetlerimizde daha üst bir seviyeye ulaşabileceğimize inanıyorum.”

“Bu Belge Iğdır üniversitesinin Kalite Odaklı Yaklaşımının Bir Göstergesidir”

Konuşmasının devamında Iğdır üniversitesinin kalite odaklı yaklaşımına dikkat çeken Rektör Alma, “Belgelendirme denetimi sonucunda elde edilen TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi, Iğdır üniversitesinin kalite odaklı yaklaşımının bir göstergesidir. Bu belgeyle birlikte, Iğdır Üniversitesi, öğrencilerine, çalışanlarına ve tüm iç dış paydaşlarına taahhüdünü bir kez daha ortaya koymuş bulunmaktadır. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür eder, Iğdır Üniversitesi için daha nice başarılara ve gelişmelere vesile olmasını dilerim. Iğdır üniversitesinin Kalite Yönetim Sistemi belgelendirme sürecinde elde ettiğimiz başarı, her birimizin sorumluluğunu ve katkısını hatırlatmaktadır. İş birliği ve güçlü bir ekip ruhu sayesinde bu hedefe ulaştık. Bundan sonraki süreçte de aynı disiplin ve birlik içinde çalışmaya devam edeceğimize olan inancım tamdır.” dedi. Haber: Fırat Akkuş

12:00

Haber tarihi: 18 / 04 / 2024
Haber Okunma: 176
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: DSİ Toprak Kanalları Temizlemeye Başladı
Sonraki: 3 Ağustos 'Ezidi Soykırımı Kurbanlarını Anma Günü' ilan edildi
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
Köşe Yazıları
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Fotoğraf Galerisi
Iğdır Resmi Siteler
Gazeteler

Sitemizdeki yazı, fotoğraf ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdır Doğuş Gazetesi