İl Emniyet Müdüründen 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı Öğretmenlik insanlık tarihi kadar eski, eski olduğu kadar da önemli bir meslektir. Bir t...           • Deva Partisinden Gazetemize Ziyaret: Babacan 3 Aralık'ta Iğdır'da Demokrasi Ve Atılım Partisi (Deva Partisi) Iğdır İl Başkanı Av. Yusuf Aslan ve beraberindekiler ga...           • HDP Tuzluca İlçe Kongresi Yapıldı Halkların Demokratik Partisi (HDP)’nin Iğdır’ın Tuzluca ilçe kongresi yapıldı. ...           • Eğitim-Bir-Sen:Öğretmenlik Meslek Kanunu Vaatte Kalmasın, Hayat Bulsun “Öğretmenlik Meslek Kanunu Vaatte Kalmasın, Hayat Bulsun” sloganıyla; Eğitim-Bir-...           • Ak Parti Genel Merkezi Tutulmaz’ı Koordinatör Olarak Görevlendirdi Ak Parti eski Iğdır İl Başkanı ve Milletvekili adayı Ahmet Tutulmaz, Ak Parti Genel Merkezinin yen...           • HDP'nin Aralık İlçe 3. Olağan Kongresi Yapıldı Halkların Demokratik Partisi (HDP)’nin Iğdır’ın Aralık ilçe kongresi yapıldı. ...           • Halk Eğitim Merkezi Çalışmalarını Sürdürüyor Iğdır Halk Eğitimi Merkezi salgın döneminde temizlik ve hijyen kurallarını  dikkate alar...           • Hoşbeht Seidova: Ağdam’lı Kaçkınlar Evlerine Dönmeye Hazırdır Gençlik Halk Birliğinin başkanı  Hoşbeht Seidova, Ağdam şehrinin 27 yıllık esaretinin ...           • “İnsansız Hava Araçları İçin İHA-1 Sertifikası” Projesi Tamamlandı 16 - 20 Kasım 2020 tarihleri arasında ‘FC Havacılık’ Şirketi tarafından verilen teorik...           • Hemofili Hastası K. Karakurt İyileşmek İstiyor Aslen Iğdırlı olan ve imkansızlıklar dahilinde çocuğunun tedavisi için 6 yıldır Erzu...           
Site İçi Arama
Haber Arşiv
     
Son Videolar

Iğdır Tanıtım Videosu
1639 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır Şahmeran Efsanesi
1996 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır'dan Defile Görüntüleri
1800 İzlenme, 0 Yorum

Ahura Mazda Iğdır'da
1638 İzlenme, 0 Yorum

Çözüm Sürecine Dövmeli Destek
1856 İzlenme, 0 Yorum

Navên Kurdi Bidin Zarokên Xwe
1628 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır kMM'den Görüntüler
1679 İzlenme, 0 Yorum

Iğdırlı STK'lardan BARIŞ Çağrı
1854 İzlenme, 0 Yorum

Yüksel Babal Nice Yıllara
1615 İzlenme, 0 Yorum

Dengbej Zahiro İdîr'e Dibeje
1832 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır Ejder Kervansarayı
1859 İzlenme, 0 Yorum

Aşık Hizani Iğdır Eşliğinde
1780 İzlenme, 0 Yorum

Çille Neçe
1625 İzlenme, 0 Yorum

Dengbej Sesi Eşliğinde Iğdır
1678 İzlenme, 0 Yorum

Bî Kurdi İdîr
1642 İzlenme, 0 Yorum
Iğdır Nöbetçi Eczaneler

İl İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurul Toplantısı Yapıldı

2020 yılı 4. dönem İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurul toplantısı Iğdır valisinin başkanlığında, 27.10.2020 tarihinde Valilik toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya kurul üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat AKKUŞ, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Halis ERDOĞAN, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan GÖNEN, Iğdır Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bahri GÜR, Sanayi ve Teknoloji İl Müdür V. Bayram GONCA, SERKA Kalkınma Ajansı YDO Koordinatörü Ramazan Mutlu DOĞANER, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Efgan AYDIN, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Başkanı Özer ERTEKİN, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu Temsilcisi Şener YILDIRIM, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu İl Temsilcisi (TÜRK-İŞ) Mehmet Sıddık KAMAN, Hak-İş Sendikası Konfederasyonu Temsilcisi İsmet TUTULMAZ, Iğdır Bedensel Engelliler Federasyonu Başkanı Murat TAN katıldı.

Toplantı Valinin açılış konuşması ile başladı.

İlin istihdam ve mesleki eğitim durumunun gündeme alındığı toplantıda, bir önceki toplantıda alınan kararların değerlendirilmesi de yapıldı. Toplantı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından 2020 yılına ait kurumsal faaliyetler hakkında Kurul’a bilgi verilmesi ile devam etti.

Ayrıca istihdamın gelişmesine ve korunmasına yönelik 2021yılında İlimizde İŞKUR tarafından uygulanacak aktif işgücü program ve projeleri hakkında Kurul üyelerine bilgi verildi.

Haber tarihi: 28 / 10 / 2020
Haber Okunma: 324
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: HDP'nin Kazandığı Iğdır Belediyesine Ak Partili Ferdi Turan Atandı
Sonraki: Kadın Müdürlüğü’nü Kapatan Kayyım Taşınmazları Tahsis Ediyor
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
Köşe Yazıları
Facebook
Twitter
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Fotoğraf Galerisi
Iğdır Resmi Siteler
Gazeteler
İstatistikler
Toplam: 1758467
Aktif: 30
Bugün: 1070
Dün: 1646

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdır Doğuş Gazetesi