Milletvekili Eksik: Kimse Heveslenmesin Iğdır Belediyesi HDP'nindir Halkların Demokratik Partisi (HDP) Iğdır 2. Olağanüstü İl Kongresi bugün yapıldı. I...           • Ak Parti İstanbul Milletvekillinden İl Özel İdaresine Ziyaret Ak Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, kırsalda yapılan çalışmalar hakkında bilgi alış...           • Milletvekili Eksik, Ticaret Bakanına Iğdır'daki Sınır Kapılarını Sordu Sınır ticareti, özellikle Doğu ve Güneydoğu bölgesinin gelişmesi için ö...           • Türkiye Barolar Birliği Başkanı: Yargı Baskı Aracına Dönüştürülmemeli Aralarında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turgut Tarhanlı ...           • Çocuğunuz Gözlük Takmak İstemiyor Mu? Sağlıklı bir göze ve görme yetisine sahip olmak, yaşam boyu önem taşıyor. Kü&c...           • Abbas Deniz Ak Partiden Aday Adaylığı İçin Başvuru Yaptı Iğdır merkeze bağlı Melekli Beldesi Belediye Başkanlığına talip olan Abbas Deniz, Ak Parti Melekli...           • Iğdır Belediyesinden Alt Yapı Takımı Olan Kulüplere Malzeme Desteği Iğdır Belediyesi Iğdır’da aktif şekilde faaliyet gösteren 8 futbol takımının alt yapı e...           • Iğdır Diyanet-Sen Başkanı İdris Armağan: Diyanetine, Ülkene Sahip Çık! Iğdır Diyanet-Sen Başkanı İdris Armağan, Diyanet işleri Başkanına yapılan eleştirilere karşı yazıl...           • Aşçılık Programı Öğrencileri Uygulamalı Eğitimlerine Başladı Iğdır Üniversitesi bünyesinde eğitim veren Iğdır Meslek Yüksekokulu’na bağlı ...           • Op.Dr.Işık:Cinsel Mutluluk Ve Cinsel Sağlık İçin Dumansız Yatak Odası Üroloji ve Androloji Uzmanı Op. Dr. Evren Işık, çok sigara içen erkeklerde sert...           
Site İçi Arama
Haber Arşiv
     
İstatistikler
Toplam: 996633
Aktif: 46
Bugün: 1051
Dün: 1905
REKLAMLAR

 

 

 

Son Videolar

Iğdır Valisinden Yağmur' Şiiri
1397 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır Melekli Şahmeran Tepesi
2397 İzlenme, 0 Yorum

Ahura Mazda Iğdır'da
1913 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır'da Defile Düzenlendi
2532 İzlenme, 0 Yorum

IğdIrlı STK'lardan BARIŞ Çağrı
1878 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır'da İranlı Turistler ve I
2830 İzlenme, 0 Yorum

Avukat ne yapar? Sorusuna İlko
966 İzlenme, 0 Yorum

Fotoğraflarla Iğdır
1693 İzlenme, 0 Yorum

Iğdırlı Aşık Hizani Söylüyor
714 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır küçük Millet Meclisinden
1271 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır Görüntüleri
943 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır'da Tiyatro
795 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır Tanıtım Görüntüleri
2750 İzlenme, 0 Yorum

Çakırtaş Köyü Kul Yusuf Kümbet
2140 İzlenme, 0 Yorum

TRT1'de Newroz'u Anlatıyor
1571 İzlenme, 0 Yorum

SAADET PARTİSİ BUGÜN TUZLUCA’YA ÇIKARMA YAPTI

Saadet Partisi Iğdır milletvekili adayları bugün Tuzluca ilçesindeydiler. İl teşkilatı ile birlikte Tuzluca’ya gelen SP adayları ilçede seçim bürosu önünde bekleyen halk tarafından karşılandılar.

Seçim bürosu önündeki platforma SP İl Başkanı Av. Yusuf Aslan, Adaylar Ali Güner ve Zahir Koşik, SP Tuzluca ilçe başkanı Zeki Gümüştekin, Aralık ilçe başkanı Allahverdi Aras ve kanaat önderi Hacı Selahattin Mert birlikte çıktılar. Burada halka hitap eden il başkanı Aslan ile Adaylar Güner ve Koşik hedef ve projelerini halka anlattılar. Konuşmaları sık sık alkışlarla kesilen Saadet Partililer, Tuzluca’yı unutulmuş ilçe olmaktan çıkaracaklarını söylediler. İlçede Cuma namazını kılan Saadet Partililer iftar saatine kadar tüm ilçe esnafını ziyaret ettiler.

il Başkanı Aslan: Bunların 22 günü kaldı

Ak Parti iktidarının 22 günü kaldığını belirten İl Başkanı Av. Aslan: Sonları gelmiştir. Tehditlerle korku imparatorluğu kurmaya çalışanlar 24 Haziran’da sandıkta eriyip gidecekler.  Adayımız Ali Güner’in adaylığına itiraz ettiler. Reddedildi. Telaş ve korkuları kaybedeceklerinin göstergesidir. 22 gün sonra bu hükümet tok artık. Gün demokrasiye ve cumhuriyete sahip çıkma günüdür. Adaletten fersah fersah uzaklaştık. İsraf, ahlaksızlık ve yolsuzluk diz boyudur. Toplum olarak artık buna dur dememiz lazım. Bu bizim yurttaşlık görevimizdir. Toplumu bu hale getiren iktidardan bunu düzeltmesini beklemek saflık olur. Bir şeyi yıkan düzeltemez. Bunu Allahın izniyle Saadet partisi olarak ittifak yaptığımız partilerle biz düzelteceğiz.

Ali Güner: Adaylığımı iptal etmek için neler yaptılar neler, Bende o partiden aday oldum bir tek kişiyi tehdit ettim mi?

Iğdır milletvekili Ali Güner ziyarette soru cevap şeklinde halkın soruların ayanıtladı. 21.23 dönem Iğdır milletvekili ve Sp Milletvekili Ali Güner daha sonra yaptığı konuşmada: “Vatandaş beni arıyor "Ali Bey oğlum falan yerde çalışıyor. Sizi izlemeye gelirsem oğlumu işten atarlar. Yemin olsun oyum senindir. Gelemediğim için yanlış anlama ne olur" diyor. Allah bunları ıslah etsin. Siyaset yapmak bu değil. 24 Haziran'da anlayacaklar. Milleti arayıp "Senin için iyi olmaz" diyorlar. Yazıklar olsun. Sonunuz geldi telaşa luzüm yok gidicisiniz artık. Iğdır’ın büyük ekonomik getirisi olan turizme büyük ihtiyacımız var. Ak Parti mazot ticaretine karşı. Mazot ticaretini tekrar başlatacağız. Refah partisi il başkanlığım döneminde Rahmetli Erbakan hocamın talimatıyla başlattık mazot ticaretini. Bunu tekrar yapacağız. Iğdırlıların büyük yatırımlara ihtiyacı var, üç ülkeye sınır olan Iğdırlıların sınır ticaretini ihtiyacı var.

İnsanlarımız işten atılırken, sürülürken bunlar neredeydi?

Biz Iğdır adına bir şeyler istediğimizde sözde kalmıyordu, bir iş yapılması gerekiyorsa takip ediyorduk. Bunlar ne yaptılar hiç bir şey. İnsanlarımız işten atılırken ne yaptılar? hiçbir şey, memurlarımız sürgün edilirken ne yaptılar? hiçbir şey. Listeler kimin masasında hazırlandı halkımız biliyor.

Yüzlerce Tır’ı olan esnafımız şimdi 1 veya 2 aracı kalmış. Eskiden Nahcıvan sınırında yoğun bir hareketlilik varken şimdi 10 ve 20 araç ya var, ya yok. Bu sınır ticareti durduğunda kentteki yaşayan her kesi etkiliyor. Esnafın yüzü gülmüyor. Nereden nereye geldi bu kent. Iğdır’ın sınır ticaretini yeniden canlandıracağız, kentte tarımı geliştireceğiz, turizm potansiyelini geliştireceğiz. Bu güzel Iğdır’ımız adına yakışacak şekilde sosyal, ekonomik ve turizm açısından hak ettiği payı almak için çalışacağız ve yapılacak projelerin de takipçileri olacağız.

Bunlar acemi ben ustayım. Bunlar işi öğrenene kadar dört yıl geçer. Ben aday olmayacaktım. Yoğun talep üzerine aday oldum. Siz beni iki kez milletvekili seçtiniz. Sizin oylarınızı kendi namusum gibi korudum. Size hizmet için elimden geleni yaptım. Sizlerden ricam siyasiler için birbirinizi kırmayın. Adam geliyor “kapıyı ben kapattım diyebiliyor” Sen kimsin? Sen ömründe bir gün kapıya gittin mi? Sen halkın yanında mısın? Yoksa karşısında mı? 300 kişiyi çağrı merkezine alacağım demişler. Çağrı merkezinin yerini göster önce? Seçimden sonra 300 kişiyi değil, seçimden önce 5 kişiyi işe al da görelim. Adaylığımı iptal etmek için neler yaptılar neler. Bize iftira atan adam, senin finansörün kim? Fetö’nün adamı. İçerden yeni çıktı. Savcıları göreve çağırıyorum. Bize iftira atanlar size de Fetö’ye de lanet olsun. Deyin ki Ali Güner’e gücümüz yetmiyor. Halk Güner’i seviyor” deyin. Bırakın iftirayı. Ağrı Dağını turizme açacağız. Havalimanı, doğalgaz, üniversite ve ünlendi suyu benim eserlerimdir. Ben önerdim takip ettim ve getirdim.” Dedi.

SP'nin Tuzluca Ziyaretinden Kareler:

  

Adaylar konuşmalardan sonra esnaf ziyaretine başaldılar. 

Haber tarihi: 01 / 06 / 2018
Haber Okunma: 1357
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: MHP Adayı Karadağ: Meydanı PKK Uzantılarına Bırakmayacağız
Sonraki: ÇATILARDA SU YALITIMI ARTIK ZORUNLU
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
Köşe Yazıları
Facebook
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Fotoğraf Galerisi
Twitter
Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Iğdır Resmi Siteler
Gazeteler

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdır Doğuş Gazetesi