Pak Gıda Kesimhanesinin Açılışı Yapıldı 75 adet büyükbaş ve 160 adet küçükbaş günlük kapasiteli Pak G...           • Iğdır’da 49500 Öğrenci Ders Başı Yaptı 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının ilk ders zilini Vali Enver Ünlü çaldı. 4...           • Agiri Yanıyor, Iğdır Bakıyor..! 13.09.2018 Çarşamba günü Ağrı dağı eteklerinde çobanların sebep olduğu &cc...           • Soya Fasulyesi Iğdır Tarlalarında... Iğdır'da ilk kez ekimi yapılan soya fasulyesi tarlası İl Tarım Müdürü Özkan YO...           • Van Milletvekili İrfan Kartal Iğdır Valiliğini Ziyaret Etti AK Parti Van Milletvekili İrfan Kartal, Iğdır Valisi Enver Ünlü'yü makamında ziyare...           • Iğdır Belediyesinden Öğrencilere Ücretsiz Saç Kesimi 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlamasına 1 gün kala Iğdır Belediyesi mahalleler de k...           • Fuhuş Operasyonu: 5 Kadında Hepatit B ve C Virüsüne Rastlandı Iğdır'da düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 5 şüpheliden 3'ü tutu...           • Iğdır'ın Üzüm Bağları Sizi Bekliyor Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan YOLCU, Merkeze bağlı Kadıkışlak köy&...           • İstanbul Teknopark İcra Kurulu Başkanından Rektör Alma’ya Ziyaret İstanbul Teknopark İcra Kurulu Başkanı Dr. Ata Şenlikçi, Iğdır üniversitesi Rektö...           • İyi Parti’de Yeniden Yapılandırma: Iğdır Dahil 54 İl Başkanı Atandı İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, başlattıkları yeniden yapılandırma çalışmala...           
Site İçi Arama
Haber Arşiv
     
İstatistikler
Toplam: 962043
Aktif: 16
Bugün: 124
Dün: 1823
REKLAMLAR

 

 

 

Son Videolar

Iğdır Valisinden Yağmur' Şiiri
1234 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır Melekli Şahmeran Tepesi
2202 İzlenme, 0 Yorum

Ahura Mazda Iğdır'da
1775 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır'da Defile Düzenlendi
2376 İzlenme, 0 Yorum

IğdIrlı STK'lardan BARIŞ Çağrı
1791 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır'da İranlı Turistler ve I
2659 İzlenme, 0 Yorum

Avukat ne yapar? Sorusuna İlko
839 İzlenme, 0 Yorum

Fotoğraflarla Iğdır
1484 İzlenme, 0 Yorum

Iğdırlı Aşık Hizani Söylüyor
608 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır küçük Millet Meclisinden
1160 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır Görüntüleri
820 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır'da Tiyatro
682 İzlenme, 0 Yorum

Iğdır Tanıtım Görüntüleri
2633 İzlenme, 0 Yorum

Çakırtaş Köyü Kul Yusuf Kümbet
1956 İzlenme, 0 Yorum

TRT1'de Newroz'u Anlatıyor
1448 İzlenme, 0 Yorum

SAADET PARTİSİ BUGÜN TUZLUCA’YA ÇIKARMA YAPTI

Saadet Partisi Iğdır milletvekili adayları bugün Tuzluca ilçesindeydiler. İl teşkilatı ile birlikte Tuzluca’ya gelen SP adayları ilçede seçim bürosu önünde bekleyen halk tarafından karşılandılar.

Seçim bürosu önündeki platforma SP İl Başkanı Av. Yusuf Aslan, Adaylar Ali Güner ve Zahir Koşik, SP Tuzluca ilçe başkanı Zeki Gümüştekin, Aralık ilçe başkanı Allahverdi Aras ve kanaat önderi Hacı Selahattin Mert birlikte çıktılar. Burada halka hitap eden il başkanı Aslan ile Adaylar Güner ve Koşik hedef ve projelerini halka anlattılar. Konuşmaları sık sık alkışlarla kesilen Saadet Partililer, Tuzluca’yı unutulmuş ilçe olmaktan çıkaracaklarını söylediler. İlçede Cuma namazını kılan Saadet Partililer iftar saatine kadar tüm ilçe esnafını ziyaret ettiler.

il Başkanı Aslan: Bunların 22 günü kaldı

Ak Parti iktidarının 22 günü kaldığını belirten İl Başkanı Av. Aslan: Sonları gelmiştir. Tehditlerle korku imparatorluğu kurmaya çalışanlar 24 Haziran’da sandıkta eriyip gidecekler.  Adayımız Ali Güner’in adaylığına itiraz ettiler. Reddedildi. Telaş ve korkuları kaybedeceklerinin göstergesidir. 22 gün sonra bu hükümet tok artık. Gün demokrasiye ve cumhuriyete sahip çıkma günüdür. Adaletten fersah fersah uzaklaştık. İsraf, ahlaksızlık ve yolsuzluk diz boyudur. Toplum olarak artık buna dur dememiz lazım. Bu bizim yurttaşlık görevimizdir. Toplumu bu hale getiren iktidardan bunu düzeltmesini beklemek saflık olur. Bir şeyi yıkan düzeltemez. Bunu Allahın izniyle Saadet partisi olarak ittifak yaptığımız partilerle biz düzelteceğiz.

Ali Güner: Adaylığımı iptal etmek için neler yaptılar neler, Bende o partiden aday oldum bir tek kişiyi tehdit ettim mi?

Iğdır milletvekili Ali Güner ziyarette soru cevap şeklinde halkın soruların ayanıtladı. 21.23 dönem Iğdır milletvekili ve Sp Milletvekili Ali Güner daha sonra yaptığı konuşmada: “Vatandaş beni arıyor "Ali Bey oğlum falan yerde çalışıyor. Sizi izlemeye gelirsem oğlumu işten atarlar. Yemin olsun oyum senindir. Gelemediğim için yanlış anlama ne olur" diyor. Allah bunları ıslah etsin. Siyaset yapmak bu değil. 24 Haziran'da anlayacaklar. Milleti arayıp "Senin için iyi olmaz" diyorlar. Yazıklar olsun. Sonunuz geldi telaşa luzüm yok gidicisiniz artık. Iğdır’ın büyük ekonomik getirisi olan turizme büyük ihtiyacımız var. Ak Parti mazot ticaretine karşı. Mazot ticaretini tekrar başlatacağız. Refah partisi il başkanlığım döneminde Rahmetli Erbakan hocamın talimatıyla başlattık mazot ticaretini. Bunu tekrar yapacağız. Iğdırlıların büyük yatırımlara ihtiyacı var, üç ülkeye sınır olan Iğdırlıların sınır ticaretini ihtiyacı var.

İnsanlarımız işten atılırken, sürülürken bunlar neredeydi?

Biz Iğdır adına bir şeyler istediğimizde sözde kalmıyordu, bir iş yapılması gerekiyorsa takip ediyorduk. Bunlar ne yaptılar hiç bir şey. İnsanlarımız işten atılırken ne yaptılar? hiçbir şey, memurlarımız sürgün edilirken ne yaptılar? hiçbir şey. Listeler kimin masasında hazırlandı halkımız biliyor.

Yüzlerce Tır’ı olan esnafımız şimdi 1 veya 2 aracı kalmış. Eskiden Nahcıvan sınırında yoğun bir hareketlilik varken şimdi 10 ve 20 araç ya var, ya yok. Bu sınır ticareti durduğunda kentteki yaşayan her kesi etkiliyor. Esnafın yüzü gülmüyor. Nereden nereye geldi bu kent. Iğdır’ın sınır ticaretini yeniden canlandıracağız, kentte tarımı geliştireceğiz, turizm potansiyelini geliştireceğiz. Bu güzel Iğdır’ımız adına yakışacak şekilde sosyal, ekonomik ve turizm açısından hak ettiği payı almak için çalışacağız ve yapılacak projelerin de takipçileri olacağız.

Bunlar acemi ben ustayım. Bunlar işi öğrenene kadar dört yıl geçer. Ben aday olmayacaktım. Yoğun talep üzerine aday oldum. Siz beni iki kez milletvekili seçtiniz. Sizin oylarınızı kendi namusum gibi korudum. Size hizmet için elimden geleni yaptım. Sizlerden ricam siyasiler için birbirinizi kırmayın. Adam geliyor “kapıyı ben kapattım diyebiliyor” Sen kimsin? Sen ömründe bir gün kapıya gittin mi? Sen halkın yanında mısın? Yoksa karşısında mı? 300 kişiyi çağrı merkezine alacağım demişler. Çağrı merkezinin yerini göster önce? Seçimden sonra 300 kişiyi değil, seçimden önce 5 kişiyi işe al da görelim. Adaylığımı iptal etmek için neler yaptılar neler. Bize iftira atan adam, senin finansörün kim? Fetö’nün adamı. İçerden yeni çıktı. Savcıları göreve çağırıyorum. Bize iftira atanlar size de Fetö’ye de lanet olsun. Deyin ki Ali Güner’e gücümüz yetmiyor. Halk Güner’i seviyor” deyin. Bırakın iftirayı. Ağrı Dağını turizme açacağız. Havalimanı, doğalgaz, üniversite ve ünlendi suyu benim eserlerimdir. Ben önerdim takip ettim ve getirdim.” Dedi.

SP'nin Tuzluca Ziyaretinden Kareler:

  

Adaylar konuşmalardan sonra esnaf ziyaretine başaldılar. 

Haber tarihi: 01 / 06 / 2018
Haber Okunma: 1276
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Önceki: MHP Adayı Karadağ: Meydanı PKK Uzantılarına Bırakmayacağız
Sonraki: ÇATILARDA SU YALITIMI ARTIK ZORUNLU
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)
Köşe Yazıları
Facebook
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Fotoğraf Galerisi
Twitter
Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Iğdır Resmi Siteler
Gazeteler

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Iğdır Doğuş Gazetesi